Rangersi doživjeli prvi poraz ove sezone, ali zadržali prvo mjesto

NAKON što cijelu ovu sezonu Celtic igra posve neuvjerljivo, u subotu je prvi poraz u škotskom Premiershipu upisao i njegov veliki konkurent, Rangers.

Aberdeen je pobijedio na svom Pittodrie stadionu 1:0, a junak ove pobjede bio je 26-godišnji Lee Miller koji je već u 17. minuti matirao gostujućeg vratara McGregora.

Premda je Rangers nakon primljenog pogotka napadao, a od 59. minute je imao i igrača više, rezultat nisu uspjeli promijeniti u svoju korist. Recimo da je Mark Kerr, domaći vezni igrač, u toj 59. minuti zaradio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

Nakon sedam pobjeda i četiri remija tako je Rangers napokon pokleknuo i u domaćem prvenstvu ove sezone.

Unatoč porazu Rangers je zadržao prvo mjesto na ljestvici, dok je Aberdeen na šestom mjestu.