Real nije postojao 23 minute. Onda je Kroos jednim dodavanjem rasporio obranu Bayerna

Screenshot: X

BAYERN i Real Madrid u Münchenu od 21 sat igraju prvu utakmicu polufinala Lige prvaka. Bayern je u četvrtfinalu izbacio Arsenal, dok je Real u spektakularnom dvomeču bio bolji od aktualnog prvaka Europe Manchester Cityja. Ove dvije momčadi nisu opterećene obavezama u domaćem prvenstvu. Bayern zna da neće biti prvi u Njemačkoj, dok je Real gotovo sigurno prvak Španjolske nakon pobjede protiv Barcelone u El Clasicu.

Bayern je prve 23 minute utakmice proveo u potpunoj dominaciji nad Realom. Potisnuo je Španjolce na njihovu polovicu i nizao šanse te samo čudom nije postigao pogodak. Momčad Carla Ancelottija izgledala je potpuno nemoćno, ali onda se u 24. minuti dogodio bljesak Reala.

Vinicius je zabio za 0:1 iz prve prilike na utakmici za Real. Brazilski krilni napadač izveo je lažno kretanje prema centru, a onda se okrenuo i pojurio u prazan prostor. Kroos mu je gurnuo idealnu loptu i Vinicius je izbio sam pred Neuera te lagano pogodio za vodstvo Reala. Pogodak pogledajte OVDJE.