Rijeka izbacila Torcidu iz futsal kupa, Dinamo utrpao Osijeku devet golova

Foto: Nel Pavletic/Pixsell

FUTSAL momčad Rijeke bila je bolja od Torcide u četvrtfinalu Kupa Hrvatske u malom nogometu. Na domaćem terenu su slavili s 3:2. Do poluvremena su vodili golom Filipa Kamaulija, a na 2:0 je povisio Teo Turk na startu drugog dijela. Goste je u život vratio Daniel Garcia autogolom, ali Elvir Husarić je šest minuta prije kraja zabio za 3:1. Jakov Hrstić zabio je počasni gol za Splićane u predzadnjoj minuti.

U drugom večerašnjem ogledu je makarsko Novo vrijeme s čak 11:2 deklasiralo Kijevo iz Knina. Najveće iznenađenje bila je briljantna pobjeda Futsal Dinama koji je rivale iz Osijeka i jednog od favorita ispratio iz Zagreba s 9:2. Posljednji polufinalist je Olmissum koji je izbacio Bjelovar s 4:0.

Ždrijeb za polufinalne parove održat će se 13. siječnja u 11:30. Polufinalni dvoboji se igraju na jednu, a finale na dvije utakmice. Prošlosezonsko natjecanje osvojila je Torcida koja je s ukupnih 8:7 bila bolja od Futsal Dinama.

Standings provided by Sofascore

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.