RIJEKA OPET SLAVI Prvaci na krilima Hebera slomili Inter

RIJEKA je u 7. kolu hrvatskog prvenstva s 3:1 pobijedila Inter u Zaprešiću i skočila na drugo mjesto ljestvice.

Dvostruki strijelac bio je Brazilac Heber, a treći gol zabio je Mario Gavranović.

Rijeka je krenula po pobjedu od početka nakon što je u burnom tjednu ostala bez Lige prvaka i doznala protivnike u skupini Europa lige. Već u 6. minuti brojne navijače razveselio je Heber pogotkom za 0:1, a u 34. je povisio na 0:2.

Riječani su dominirali cijelu utakmicu i uputila više od 20 udaraca prema golu, Počasni gol za domaće zabio je Puljić u 54. minuti, a Mario Gavranović je niti dvije minute kasnije odveo goste na sigurnu prednost.

Loša vijest za Matjaža Keka je nova ozljeda Mate Maleša, koji je u 37. minuti morao napustiti teren, a zamijenio ga je Filip Bradarić.

Ovom pobjedom Rijeka je stigla na drugo mjesto sa 15 bodova, jednim manje uz utakmicu više od drugog Dinama, dok je Inter šesti s osam bodova.