Rijeka na pripremama s tri gola pobijedila slovenskog prvoligaša

NOGOMETAŠI Rijeke na pripremama u Kranjskoj Gori pobijedili su slovenskog prvoligaša Koper 3:0 u prijateljskoj utakmici. Rijeka je suparnika slomila krajem prvog i u uvodnom dijelu drugog poluvremena, kada je postigla sva tri pogotka. U 42. minuti strijelac za 1:0 bio je Nais Djouahra.

Ivan Lepinjica, povratnik u redove Rijeke, postigao je pogodak za 2:0 u 58. minuti, dok je samo dvije minute kasnije Veldin Hodža postavio konačnih 3:0. Bila je ovo ujedno posljednja prijateljska utakmica Rijeke na pripremama u Kranjskoj Gori. Momčad trenera Sergeja Jakirovića vratit će se u Rijeku, gdje je 14. srpnja očekuje posljednji pripremni dvoboj sa Slaven Belupom.

Nova sezona SuperSport HNL-a počinje 21. srpnja derbijem Dinama i Hajduka. Rijeka će sezonu otvoriti domaćom utakmicom s novim prvoligašem Rudešom.