Triler na Rujevici: Osijek izjednačio u 90., Rijeka ipak slavila

Foto :Hina

U DRAMATIČNOJ završnici utaakmice 26. kola hrvatskog prvenstva Rijeka je došla do pobjede 2:1 protiv Osijeka na Rujevici.

Rijeka je povela golom Marija Gavranovića u 52. minuti, a gosti su izjednačili u posljednjoj minuti susreta golom Peroševića. Činilo seda će Osječani kući s bodom, ali u sudačkoj nadoknadi Bezjak je pogodio mrežu gostiju za pobjedu.

Utakmicu je pred 2000 gledatelja na Rujevici vodio Fran Jović iz Zagreba.

Kek: Sreća i vjera igrača

Trener Rijeke Matjaž Kek nakon utakmice je rekao da je njegova momčad zasluženo pobijedila.

"Kada pobijediš na ovakav način pomazi te i sreća, ali prije svega vjera igrača da mogu doći do pobjede. Previše smo nervozni bili kroz utakmicu, previše smo vremena trošili na rasprave. Čestitke igračima što su dobili ovu utakmicu".

RIJEKA - OSIJEK 2:1

Rijeka: Vargić - Ristovski, Samardžić, Mitrović, Matei, Maleš, Bradarić, Bezjak, Bertoša, Tomasov, Gavranović

Osijek: Grgić, Kurtović, Lesjak, Lukić, Malenica, Mandić, Mioč, Radotić, Šarić, Šorša, Špičić