Ristovski: Pokazali smo što znači Dinamo. Nastavljamo šutjeti i raditi

DINAMO je pobijedio 1:0 na gostovanju kod Betisa u prvoj utakmici drugog kruga Konferencijske lige. Pogodak za pobjedu zabio je Bruno Petković s bijele točke. Stoper Betisa Chadi Riad igrao je rukom u vlastitom kaznenom prostoru, sudac Mikola Balakin gledao je snimku par minuta te je dosudio penal za Dinamo. Petković je odabrao lijevu stranu i precizno pogodio za 1:0. Uzvrat je za tjedan dana na Maksimiru.

Pobjedu Dinama komentirao je Stefan Ristovski: "Velika pobjeda. Drago mi je da smo pobijedili i da smo pokazali karakter kad je bilo najteže. Na pola puta smo, moramo odigrati pametno još 90 minuta. Odlično smo odigrali, izgledali smo čvrsto, prekidali smo kontranapade.

Oni su jako dobro potkovani. Imali smo dosta prilika, a zabili smo, na kraju, iz penala. Dinamo igra već niz godina u Europi. Kod nas se te stvari vrlo malo cijene i zaboravljaju. Drago mi je da smo pokazali što Dinamo znači u hrvatskom nogometu. Mi ćemo nastaviti šutjeti i raditi."