Ronaldo je krenuo u dribling. Sekundu kasnije nije znao gdje mu je lopta

AL NASSR izgubio je 0:1 od Al Aina u prvoj utakmici četvrtfinala Azijske lige prvaka. Klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata slavio je golom Soufianea Rahimija iz 44. minute, a momčad iz Saudijske Arabije pokušat će to nadoknaditi u uzvratnoj utakmici za sedam dana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RONALDOV NEUSPJEŠNI DRIBLING

Cristiano Ronaldo imao je pet udaraca prema golu suparnika, no propustio je upisati se među strijelce na stadionu čije su ga tribine pokušale isprovocirati. Nakon što je bio kažnjen jer je nepristojno reagirao na uzvike "Messi, Messi" prije nekoliko dana u ligaškom ogledu s Al Shababom, Ronalda su navijači opet provocirali izvikujući ime njegovog najvećeg rivala. Dogodilo se to prije utakmice i na njenom poluvremenu.

Osim što je ponovno morao trpjeti te uzvike i osim poraza u kojem nije uspio postići gol, Ronaldo se po društvenim mrežama nakon susreta spominje i zbog jednog neuspjelog pokušaja driblinga, ali i zbog promašaja za izjednačenje. Točnije, njegov udarac iz blizine sjajno je obranio Khalid Eisa.