sp 2022

Rusija uzela Hrvatskoj prvo mjesto sjajnim akcijama i golovima. Pogledajte ih

RUSIJA je pobijedila kod Cipra 2:0 te tako Hrvatskoj uzela prvo mjesto u kvalifikacijskoj skupini za SP 2022.

Rusija nema samo tri boda, nego i utakmicu više jer Hrvatska svoj meč petog kola igra od 20:45 kod Slovačke.

Oba gola Rusije, kao i akcije kojima su okončani, bili su krasni. U 6. minuti Fedor Smolov sjajno je poslao loptu u prostor za Aleksandra Jerohina, a ovaj je ušao s desnog krila i probio ciparskog golmana.

U 55. minuti Smolov je opet odlično asistirao i opet kroz rupu u obrani domaćina. Rifat Žemaletdinov je još bolje završio akciju. Slomio je oba čuvara i onda majstorski savladao golmana.

Rusija je do važne pobjede u gostima došla akcijama i golovima igrača koji prije tri dana u remiju protiv Hrvatske uopće nisu igrali (Smolov, Žemaletdinov), dok je Jerohin na tom meču dobio samo šest minuta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SJAJNE AKCIJE I GOLOVE ZA POBJEDU RUSIJE..