Scaloni: Ne može se opisati što osjećam

Foto: EPA

ARGENTINA je drugi put zaredom u finalu Svjetskog prvenstva nakon što je u dramatičnom polufinalu u Atlanti preokretom svladala Englesku 2:1. Momčad Lionela Scalonija tako je izborila nedjeljni okršaj za naslov protiv Španjolske.

"Presretan sam zbog ovoga. Argentinski dres zaslužuje da se za njega ostavi zadnja kap znoja. Ne može se opisati ovo što osjećam u ovom trenutku, posebno zbog ljudi koji imaju priliku slaviti ovakvo nešto veliko", rekao je Scaloni.

"Još nismo ni svjesni što smo napravili. Idemo pokušati osvojiti naslov drugi put", poručio je Scaloni, jasno najavivši da aktualni svjetski prvak u finalu ne namjerava stati. Argentina će u nedjelju od 21 sat na stadionu MetLife u New Jerseyju protiv Španjolske imati priliku obraniti naslov svjetskog prvaka.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.