Dvoboj najugodnijih iznenađenja pripao Jurićevoj Genoi

SUSRET najugodnijih iznenađenja ove sezone u talijanskom prvenstvu u Cagliariju pripao je Genoi rezultatom 1:0.

Jedini je gol za Đenovljane u prvom susretu 28. kola zabio Urugvajac Olivera u 84. minuti, nakon ubacivanja Palladina s desne strane. Nepunu minutu ranije Diego Milito zatresao je gredu domaćeg vratara.

Pobjedu je gostujućem sastavu, za koji je Ivan Jurić odradio svih devedeset minuta i zaradio žuti karton, olakšao domaći nogometaš Cossu, koji je zbog drugoga žutog kartona morao napustiti igru već u 40. minuti utakmice.

Ovom su pobjedom Đenovljani prestigli, makar možda samo privremeno, Fiorentinu na četvrtom mjestu ljestvice. Cagliari je ostao na osmom.