Šest dana nakon što je srušila Zvezdu, Cibona izgubila od Budućnosti

KOŠARKAŠI Cibone u susretu 21. kola regionalne ABA lige izgubili su na svom terenu od Budućnosti s 83:87 (21:24, 23:18, 20:20, 19:25). Odličnu utakmicu odigrao je Filip Bundović s 32 koša, 16 je dodao Sven Smajlagić, dok je Borna Kapusta uz devet poena podijelio i 12 asistencija. Cameron Reynolds s 19 ubačaja i Alpha Kaba sa 16 koševa i 12 skokova bili su najbolji kod Budućnosti.

Šest dana nakon što su u KC-u "Dražen Petrović" svladali Crvenu zvezdu, igrači hrvatskog prvaka bili su blizu još jedne velike pobjede. Četiri minute prije kraja vodili su sa 76:70, no u samoj završnici ponestalo je preciznosti i svježine u napadu, dok u obrani u dvije ključne situacije u posljednjoj minuti nisu uspjeli osigurati skok nakon promašaja gostiju. Oba puta lopte je hvatao Kaba, koji je s četiri poena iz tih situacija izrastao u junaka Budućnosti.