ŠIBENČANI GAZE I DALJE Pogledajte nevjerojatnu tricu kapetana kluba s Baldekina

ŠIBENIK je na Baldekinu u 8. kolu slavio protiv Vrijednosnica Osijek i tako je uz Cedevitu i dalje ostao jedina neporažena ekipa HT Premijer lige. Odmah na samom startu utakmice Šibenik je pokazao kako će bilo kojem protivniku biti teško protiv njih. Prvu četvrtinu protiv Vrijednosnica Osijek završavaju s prednošću od sedam poena (19:12), dok na poluvrijeme odlaze s rezultatom 34:23.

Šibenik je unatoč malom rezultatskom povratku Slavonaca utakmicu priveo kraju u svoju korist i upisao još jednu važnu pobjedu.

Utakmicu je obilježio koš kakav se rijetko viđa. Kapetan domaćih Domagoj Bašić je na isteku poluvremena pogodio koš s centra. Bila je to prava majstorija, kakva se viđa jedino na NBA parketima.

Najbolji u redovima Šibenika bio je Pandurić koji je ubacio 22 poena, Bašić je dodao 15, Radovčić 13 te Bundović 12. Najbolji kod Vrijednosnica Osijek bili su Venkatesha s 19 poena i 14 skokova te Vrkić s 12 poena.