Šokantan poraz Napolija na Maradoni. Gazda kluba ušao u svlačionicu na poluvremenu

TALIJANSKI prvak Napoli šokantno je kao domaćin poražen 1:0 od Empolija u 12. kolu Serie A. Empoli je slavio golom Viktora Kovalenka u 92. minuti, koji je zabio nakon lijepe akcije gostujuće momčadi. Nekoliko minuta prije toga Napoli nije uspio iskoristiti šansu za vodstvo, a nakon toga uslijedio je šokantan rasplet na Maradoni.

Gazda Napolija Aurelio De Laurentiis na poluvremenu je ušao u svlačionicu kako bi razgovarao s trenerom Rudijem Garcijom i igračima, no ni to nije pomoglo igračima Napolija da zaigraju bolji nogomet i dođu do pobjede. Napoli je dominirao posjedom, a Empoli čekao priliku iz kontre, koju je i dočekao.

Empoli je do ovog kola bio predzadnji sa sedam bodova i dvije ostvarene pobjede u 12 kola, a u ovaj meč je ušao s dva vezana poraza. Napoli je nakon ovog kola ostao četvrti i trenutno za vodećim Juventusom zaostaje osam bodova. U sljedećem kolu Napoli gostuje kod Atalante, a Empoli je domaćin Sassuolu.