NEKADAŠNJI kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna došao je u zagrebačku Arenu na utakmicu hrvatske rukometne reprezentacije protiv Njemačke. Momčad Dagura Sigurdssona ima na rasporedu dvije utakmice s Njemačkom ovaj tjedan, uoči početka Europskog prvenstva 15.1.
"Uzbuđen sam, s obzirom da sam prvi put u Areni. Živim izvan Hrvatske 23 godine. Kad vidim kockaste dresove, prođu me trnci. Prekrasan ambijent i mogu samo zaželjeti sreću našoj momčadi. Ako bude prilike, bit ću sigurno u Herningu ako će Hrvatska igrati završnicu", rekao je Srna, koji trenutno radi kao sportski direktor Šahtara iz Donjecka, u kojem je proveo velik dio karijere.
"Čujem se sa svojim nećakom Zvonimirom Srnom skoro svaki dan. Nemam mu pravo govoriti o rukometu jer je on jedan od najboljih hrvatskih rukometaša. Mora voditi računa o zadnjoj loži, ali on je izrazito profesionalan dečko. Ponosan sam na njega", zaključio je Srna u razgovoru za RTL.