Stuttgart je slavio gol. Pogledajte što se onda dogodilo i zašto je Sosa opomenut

STUTTGART je kroz doigravanje uspio osigurati svoje mjesto u Bundesligi u sljedećoj sezoni. Nakon što je u prvoj utakmici protiv HSV-a slavio 3:0, na uzvratu na gostovanju ponovno je bio siguran i pobijedio je 3:1. Borna Sosa igrao je za Stuttgart do 66. minute kad je zamijenjen, nedugo nakon sudjelovanja u gužvi na terenu i žutog kartona.

Do kraćeg sukoba igrača došlo je nakon što je Stuttgart preokrenuo rezultat i u 64. minuti poveo 2:1. Ono što se nije svidjelo pojedincima iz redova domaćina bilo je mjesto proslave gola, tik pred njihovim navijačima. Došlo je do naguravanja u koje se uključio i hrvatski reprezentativac.