Svi su ismijavali njegovo dovođenje, a sada je Barceloni donio veliku pobjedu sjajnim golom

I NAKON četvrtog kola Barcelona u Primeri zna samo za pobjedu. Katalonci su opasno visili kod Getafea, ali su na kraju slavili rezultatom 2:1.

Domaći su protiv očajne Barcelone u prvom poluvremenu poveli golčinom Shibasakija koji je majstorskim volejem matirao Ter Stegena.

Getafe je prednost čuvao do 62. minute kada je Denis Suarez, koji je na poluvremenu zamijenio Iniestu, sjajno pogodio s desetak metara.

Pobjedu Barceloni donio je osporavani Paulinho pogotkom u 84. minuti. Nakon Messijevog proigravanja fantastično je pobjegao čuvaru, a onda još bolje matirao domaćeg vratara iz teške pozicije.

Paulinho je u Barcelonu stigao ovog ljeta, a navijači ga nisu dobro prihvatili jer je iz kineske lige doveden za 40 milijuna eura, a oni su očekivali puno veće ime nakon odlaska Neymara. Do utakmice protiv Getafea je odigrao samo 32 minute, a sada je zamijenivši Rakitića donio dva velika boda Barceloni.