Tevez junak Superclasica: Boca srušila River na Monumentalu

BOCA JUNIORS uspjela je slaviti kod River Plate s 4:2 u 13. kolu prvenstva Argentine. Veliki 363. Superclasico pripao je momčadi Guillerme Barrosa Schelotta, koja je pobijedila susjede nakon crnog niza od pet utakmica i stigla do prvog mjesta na ljestvici.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Walter Ariela Boua nakon asistencije sjajnog Carlosa Teveza. Međutim, dok kraja prvog poluvremena ekipa Marcela Gallarda preokrenula je rezultat za svega šest minuta. Prvo je Sebastian Driussi izjednačio u 34, a zatim Lucas Alario u 40. zabio za nevjerojatno vodstvo.

River je u drugom poluvremenu lovio treći gol, a onda je Boca odgovorila. Tevez je pogodio za 2:2 u 62. nakon velike greške vratara Augusta Batalle, a onda u 81. prekrasnim projektilom srušio River, koji je do kraja uspio primiti još jedan gol jer je točku na i stavio Ricardo Centurion u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.