Težak poraz Bilićevog Watforda. Sve je dalje od vrha Championshipa

WATFORD Slavena Bilića izgubio je 3:0 kod Millwalla u 16. kolu Championshipa. Sve je bilo riješeno nakon prvih 45 minuta jer je domaćin u Londonu vodio tri razlike. Za Bilića je ovo bio treći poraz u petoj utakmici na klupi Watforda. Pobijedio je kod Stokea 4:0 te na domaćem terenu protiv Norwicha 2:0, a izgubio je od Swanseaja (1:2), Blackpoola (3:1) te večeras kod Millwalla.

Hat-trick Velšanina

Bilićevu momčad demolirao je velški napadač Tom Bradshaw (30). Zabijao je u osmoj, 26. i 33. minuti pored nemoćne Watfordove obrane. Iako je Watford imao izraženiji posjed lopte u prvome poluvremenu (68 posto), Millwall je bio taj koji je neumoljivo koristio svaku opasnu akciju ispred gostujućeg vratara Daniela Bachmanna.

Watford je trenutno 15. i u sljedećem kolu u nedjelju dočekuje Luton. Millwall je skočio na osmo mjesto, a u subotu dočekuje WBA.