Navijači

Torcida u Postirama poslala poruku hajdukovcima: Volimo pi*ku, ali od vas nam je muka

NOGOMETAŠI Hajduka u Postirama na Braču igraju prvu prijateljsku utakmicu pred nastavak sezone protiv Solina.

Momčad trenera Bore Primorca nakon prvog dijela vodi rezultatom 2:0. Stipe Vulikić je u 17. minuti zabio autogol, a Adam Gyurcso je povećao prednost u 42. minuti realiziranjem kaznenog udarca.

Navijači poslali jasnu poruku igračima Hajduka

Susret prati i 100-tinjak gledatelja koji su se smjestili iza zaštitne ograde, a Torcida je iza jednog od golova izvjesila poruku upućenu igračima Hajduka:

"Pogled u ogledalo igrača Hajduka, volimo pičku, ali od vas nam je muka, mi bi tili velikog Hajduka", piše na poruci navijača.

Hajduk nakon prvog dijela sezone ima 16 bodova manje od Dinama

Torcida je nezadovoljna prvim dijelom sezone u kojem je Hajduk završio kao petoplasirani sastav na prvenstvenoj ljestvici sa 17 bodova, odnosno 16 manje od vodećeg Dinama.

Podsjetimo, Hajdukovci su na pripremama na otoku Braču do 16. siječnja, a prvu prvenstvenu utakmicu u nastavku sezone igraju 22. siječnja protiv Šibenika u gostima.