LIGE PETICE

TOTTENHAM - UNITED 0:3 Ronaldo spasio Solskjaera povijesnom partijom

CRISTIANO RONALDO je golčinom i asistencijom za prva dva gola riješio derbi palih velikana u desetom kolu Premiershipa.

U 39. minuti sjajno je na asistenciju Bruna Fernandesa zabio iz voleja, a u 64. minuti je namjestio gol Edinsonu Cavaniju.

Tako je Ronaldo s 36 godina i 267 dana postao najstariji igrač s golom i asistencijom na utakmici Premiershipa od Didiera Drogbe u prosincu 2014.

Nevjerojatna koincidencija je da je Drogba to uradio također star 36 godina i 267 dana te protiv Spursa.

Konačan rezultat postavila je Ronaldova zamjena Marcus Rashford.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE S UTAKMICE.

Ronaldo je tako spasio Olea Gunnara Solskjaera u susretu u kojem je morao pobijediti da bi ostao trener Manchester Uniteda.

Menadžer Uniteda do kraja je uzdrman neuspjesima u prvenstvu. Već zaostaje osam bodova za vodećim Chelseajem, a u prošlom kolu doživio je povijesno poniženje domaćim porazom 5:0 od Liverpoola u derbiju najvećih engleskih klubova.

Međutim, Ronaldo mu je samo privremeno produljio život na klupi Uniteda, jer idućeg tjedna čega jako težak raspored - gostovanje kod Atalante u Ligi prvaka te mančesterski derbi protiv Cityja.