Trener objasnio Haliloviću zašto je izbačen iz momčadi za okršaj s trećeligašem

ALEN HALILOVIĆ u teškoj je situaciji u HSV-u, klubu u koji je stigao ovog ljeta iz Barcelone.

U osam kola i šest odigranih utakmica u Bundesligi Halilović je ostao bez gola i asistencije, a na travnjaku je proveo samo 137 minuta. Treneri se mijenjaju, no 20-godišnji Hrvat se ne uspijeva probiti u prvih 11.

Priliku od prve minute dobio je tek protiv Eintrachta, ali je nastupom razočarao trenera Markusa Gisdola koji ga je izbacio iz konkurenciju za sljedeću utakmicu u Kupu protiv trećeligaša.

Bez Halilovića je momčad slavila sa 4:0 protiv Halleschera, a trener je novinarima objasnio zašto je potencijalni hrvatski reprezentativac nije bio ni na klupi.

"Igrali smo s dvojicom napadača, a na raspolaganju sam imao dvojicu igrača koji mogu igrati na poziciji desetke, pa nam nije trebao i treći kreator igre."

Njemački mediji tako zaključuju da je 20-godišnji Halilović tek treći izbor Gisdola, a budući da je HSV konačno upisao pobjedu predviđaju kako bi na tribinama mogao ostati i u nedjelju protiv Kolna.