LOKOMOTIVA - OSIJEK 2:1

Trener Osijeka nakon poraza: Sramota me doći kući, odmah idem kod predsjednika

LOKOMOTIVA je u 9. kolu HNL-a u Kranjčevićevoj pobijedila Osijek 2:1. Gosti su poveli preko Marića u 7. minuti, ali su domaćini okrenuli golovima Halilovića u 37. i Tolića u 88. minuti.

Osječani su u posljednjih šest kola dobili samo jednu utakmicu, a dva kola zaredom primaju golove u završnici. Prije tjedan dana su vodili 2:0 protiv Varaždina do 89. minute pa odigrali 2:2, a Lokomotiva je do pobjede došla također u posljednjim minutama.

"Nije mi jasno kako smo izgubili utakmicu u kojoj smo dominirali svih 90 minuta. Sramota me doći u Osijek, odmah ću razgovarati s predsjednikom kluba i vidjeti što dalje jer nešto očito ne štima. Danas nismo imali ni sreće", rekao je Osijekov trener Dino Skender.

Ostane li na klupi, u utorak će voditi momčad u Kupu protiv Vuteksa, a četiri dana kasnije čeka ga gostovanje kod Slavena.