LIGE PETICE

Tri gola u četiri minute, među njima i jedan od najljepših u sezoni. Pogledajte ga

HUESCIN napadač Rafa Mir postigao je jedan od najljepših golova ove sezone u španjolskom nogometnom prvenstvu. Zabio ga je u porazu 1:2 svoje momčadi kod Cadiza.

Svoj 12. prvenstveni pogodak i 15. za klub u ovoj sezoni Mir je zabio iz teške pozicije s lijeve strane kad je pokušaj malo tko očekivao. Iznenadio je savršenim udarcem Cadizovog vratara Jeremiasa Ledesmu kojeg je lopta preletjela na putu do mreže.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK

Sve najvažnije dogodilo se u završnici prvog dijela utakmice, u razmaku od 43. minute do kraja poluvremena. U tom su dijelu postignuta sva tri gola na utakmici, s time da je Mir u prvoj minuti produžetka izjednačio nakon gola Marcosa Maura i tek minutu prije nego što je Gaston Silva zabio autogol za konačan rezultat.