Tri povijesna gola koja su srušila nepobjedivi Kloppov stroj

LIVERPOOL je napokon doživio prvi poraz u sezoni. Nakon 26 pobjeda i jednog remija stigao je i prvi poraz, i to od momčadi koja se bori za ostanak u eliti. Watford je s 3:0 deklasirao budućeg prvaka. Cijela Engleska i čitav nogometni svijet očekivali su da prvak Europe ponovi ono što su prije 16 godina napravili Thierry Henry i Topnici, da osvoje naslov bez poraza, ali to se neće dogoditi.

Nakon blijedih prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda je uslijedio vatromet.

Ismaila Sarr je u 54. minuti zabio za 1:0, da bi isti igrač šest minuta kasnije povećao prednost nakon prekrasne akcije za 2:0.

Liverpool je u 66. minuti pogodio stativu preko Lallane, da bi točku na i u 72. minuti stavio legendarni Troy Deeney krasnim pogotkom za nevjerojatnih 3:0.

Pogledajte golove koji su srušili do večeras nepobjedivi Liverpool.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku golova možete pogledati OVDJE.