Tudor razočarao u debiju na klupi velikana: Osvojio samo bod kod davljenika

IGOR TUDOR debitirao je remijem 1:1 kod Rizespora kao novi trener Galatasaraya. Hrvatski trener  prije nekoliko dana preuzeo je turskog velikana, a u 21. kolu prvenstva osvojio je samo bod, unatoč tome što je njegov klub vodio u utakmici.

Lucas Podolski zabio je za goste u 23. minuti nakon asistencije Jousea s desne strane i stigao do svog četvrtog gola ove sezone u prvenstvu.

Činilo se kako će Tudor slaviti pobjedu, ali mu je u 75. minuti planove pokvario Ozgur Cek koji je prekrasno pogodio iz slobodnog udarca s lijeve strane za konačni remi u borbi za opstanak.

To je četvrti remi Galatasaraya u prvenstvu ove sezone, prvi od 18. prosinca 2016. te sada na trećem mjestu ima i dalje tri boda manje od drugoplasiranog Bašakšehira te četiri od vodećeg Bešiktaša koji ima i utakmicu manje.

Zanimljivo je to da je Karabukspor, iz kojeg je Tudor otišao u Istanbul, izgubio kod Antalyaspora 1:0.