U 92. minuti zabili za proljeće u Europi pa zbog gluposti dobili dva crvena

GALATASARAY i Clubb Brugge sinoć su u Istanbulu odigrali 1:1 u utakmici 5. kola skupine A Lige prvaka. S obzirom na to da su PSG i Real još ranije osigurali nokaut-fazu Lige prvaka, ovaj susret bio je ključan za borbu za treće mjesto i nastavak natjecanja na proljeće u Europa ligi.

Uoči ovog susreta gosti su bili na trećem mjestu i s bodom prednosti ispred turske momčadi.

Domaći su poveli golom Buyuka u 11. minuti, a taj rezultat je bio na semaforu do 92. minute kada je Diatta pogodio za 1:1 i veliko slavlje gostiju, koji su bili svjesni koliko im je ovaj gol bio bitan.

Međutim, prilikom proslave gola dvojica igrača Bruggea napravila su totalnu glupost. Najprije je strijelac Diatta skinuo dres i zbog toga dobio drugi žuti, odnosno isključujući karton, a zatim je Clinton Matta u slavlju udario korner zastavicu te je također dobio drugi žuti.

U posljednjem kolu Brugge kod kuće igra protiv Reala, a Galatasaray ide u goste na Park prinčeva.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.