OSTALE LIGE

U dresu Dinama je dao hattrick Hajduku. Pogledajte bizaran crveni koji je jučer dobio

VARŠAVSKA Legia je u utakmici 10. kola poljske Ekstraklase svladala Miedz Legnicu s 3:2. Vodeći pogodak za goste postigao je bivši napadač Dinama Angelo Henriquez, a već u 14. minuti Luciano Narsingh je povisio na 0:2. Ipak, do kraja susreta uslijedio je veliki preokret Legije zahvaljujući golovima Pawela Wszoleka i Filipa Mladenovića koji je dvaput bio precizan.

Bilo je to jako frustrirajuće za goste, a posebno za čileanskog napadača koji je s Dinamom osvojio dva naslova prvaka Hrvatske. On je u 78. minuti isključen. Već je imao žuti karton, a onda je u naletu bijesa pred sucom zakucao bocu vode u pod te je dobio i drugi žuti karton.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE HENRIQUEZ DOBIO CRVENI KARTON

Henriquez je igrao i za čileansku reprezentaciju te u svojoj kolekciji ima i trofej prvaka Južne Amerike. U sezoni. 2014./2015. zabio je 21 gol u HNL-u, isto kao i Andrej Kramarić, što mu je donijelo titulu najboljeg strijelca domaćeg prvenstva. Jedini je Dinamov igrač uz Eduarda u HNL eri koji je zabio hattrick protiv Hajduka.