FUTSAL

U najatraktivnijoj domaćoj ligi pala su 34 gola za vikend. Pogledajte ih

IZA NAS je četvrto kolo 1. Hrvatske malonogometne lige, najuzbudljivijeg domaćeg natjecanja gdje više nema neporažene momčadi, ali ni momčadi koja nema barem tri boda na kontu.

Na pet utakmica pala su ukupno 34 pogotka, a izvještaj cijelog kola možete pročitati OVDJE.

Alumnus je na domaćem terenu izgubio od Šibenika 1983 (2:4). Bila je to druga pobjeda u nizu za navijački klub koji ima podršku Funcuta i kojem je ovo prva prvoligaška sezona.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE S UTAKMICE

Futsal Dinamo nije izgubio u Dubrovniku čak pet godina, ali ovog puta Square je bio prejak. Iako su Plavi vodili na poluvremenu, domaćin je u nastavku u velikom preokretu došao do sva tri boda.

Makarsko Novo vrijeme gubilo je čak 3:0 na domaćem terenu od splitskog Universitasa. Zahvaljujući velikom naporu, sjajnom Toniju Jelaviću i strpljenju, uspjeli su uzeti bod protiv jednog od najugodnijih iznenađenja lige.

U ljepotici kola šibenska Crnica je u susretu s puno preokreta i prekrasnih poteza svladala Vrgorac sa 6:4 i stigla do prve pobjede u sezoni.

Prvak Olmissum prva je momčad koja je uspjela poraziti novog prvoligaša Futsal Pule Stanoinvest. Omišani danas od 20 sati igraju prvu utakmicu grupne faze Lige prvaka u kojoj ih čeka okršaj protiv srpskog prvaka FON-a.