EUROPA LIGA

UNITED - PARTIZAN 3:0 Dominacija Engleza, Partizan je dobro prošao

MANCHESTER UNITED pobijedio je Partizan u 4. kolu Europa lige s 3:0. Golove za pobjedu su postigli Greenwood, Martial i Rashford. S obzirom na prikazanu igru obje momčadi, srpski klub može biti zadovoljan

Samo do devete minute Rashford je promašio dva čista zicera, ali Greenwood je smirio situaciju krasnim golom u 22. minuti. Osam minuta kasnije već je bilo 2:0 nakon što je Martial pogodio nakon pogreške gostujuće obrane. Ukrao je loptu, driblingom je slomio stopera i poentirao ispod Stojkovića.

Konačni rezultat postavio je Rashford koji je pogodio rašlje i tako se iskupio za brojne promašaje. Posljednjih pola sata United je smanjio intenzitet igre iako je imao još nekoliko prilika za povećanje vodstva.

Nakon četiri utakmice United je prvi s 10 bodova, drugi je nizozemski AZ s osam, Partizan je treći i ima četiri boda, a kazahstanska Astana je do sada upisala sve poraze.