VIDEO Bomba Ronalda iz slobodnjaka s 30 metara. Golman ništa nije mogao napraviti

AL NASSR bio je domaćin Abhi u utakmici 21. kola nogometnog prvenstva Saudijske Arabije. Preokrenuo je 0:1 u pobjedu 2:1 uz fantastičan gol Cristiana Ronalda iz slobodnog udarca. Portugalski napadač zabio je s više od 30 metara u 78. minuti za 1:1 i nagovještaj preokreta koji je potvrdio Anderson Talisca u 86. minuti iz jedanaesterca.

Ronaldo je u karijeri zabio više od 50 golova iz slobodnih udaraca, no već dugo takvi njegovi pokušaji nisu bili prijetnja suparničkim vratima. Prije samo osam dana pisalo se o možda i najgorem slobodnom udarcu koji je ikad izveo, no ovaj put priča će biti drugačija.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RONALDOV GOL IZ SLOBODNOG UDARCA

Inače, gostujuća momčad vodila je od 26. minute i gola koji je zabio Abdulfattah Adam Mohammed, igrač čije je igranje rukom u 85. minuti donijelo Talisci šansu za gol iz penala u 86. Al Nassr je od 80. minute i isključenja Zakarije Al-Sudanija imao igrača više.