Afrički kup nacija

Pogledajte nevjerojatan promašaj Egipta. Njih četvorica na gol bez vratara

Screenshot: SportKlub

NEVJEROJATAN promašaj dogodio se na utakmici četvrtfinala Afričkog kupa nacija između Egipta i Maroka (2:1). Igrala se sudačka nadoknada drugog produžetka kada su Marokanci poslali sve snage pred gol Egipta, uključujući i vratara. Tek je jedan igrač ostao na centru.

Egipćani su se obranili i zatim pokrenuli kontru koju je predvodio Mohamed Salah. Četiri nogometaša trčala su na ovog jednog Marokanca, a Salah je ostavio loptu Sobhiju. On ju je pak gurnuo prema golu, no ona je išla izvan okvira. Salah ju je jedva uspio stići, ali već je bio u vrlo teškoj poziciji i nije pogodio gol.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PROMAŠAJ

To Egipćane ipak nije koštalo, ostalo je 2:1. Maroko je poveo golom Sofianea Boufala iz jedanaesterca u sedmoj minuti, no preokret su donijeli Mohamed Salah u 53. i Trezeguet u prvom produžetku u 100. minuti.