EUROPA LIGA

VIDEO Ciprani šokirali Manchester United golom nakon velike pogreške

Screenshot: Reddit

MANCHESTER UNITED upisao je drugu pobjedu ove sezone u Europskoj ligi. U trećem kolu razigravanja po skupinama pobijedili su na gostovanju na Cipru Omoniju 3:2. United bio je veliki favorit prije ulaska u utakmicu, no Ciprani su na domaćem stadionu prvi stigli do pogotka.

Karim Ansarifard zabio je u 34. minuti iz kontre nakon velike pogreške Malacije. Bočni igrač Uniteda na centru se poigravao loptom, napravio dodir previše te ju je izgubio. U nekoliko su se poteza igrači Omonije našli pred golom, a Ansarifard je zabio iz blizine. Pogodak nije proslavio.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK OMONIJE

U nastavku utakmice ušli su s klupe Marcus Rashford i Anthony Martial te zabili za preokret. Rashford je zabio dva pogotka i jednom asistirao. Počasni je pogodak na samom kraju susreta zabio Papagiotou.