VIDEO Hajdukov klinac zabio fantastičan gol. Pretrčao 70 metara i povaljao golmana

HAJDUKOVI juniori su u 22. kolu prvenstva pobijedili Dugopolje kod kuće 4:0 i pobjegli Dinamu na tri boda prednosti iako Zagrepčani imaju utakmicu manje. Hajduk je do pobjede došao s dva gola Duića (3. i 21. minuta), jednim Skoke (42.) i majstorijom Jere Vrcića u 50. minuti.

Hajdukov veznjak se duboko na svojoj polovici riješio protivničkog igrača, dodao Skoki i onda krenuo u nezaustavljivi sprint po desnoj strani. Skoko ga je u idealnom trenutku proigrao, Vrcić je primio loptu i nakon 70 metara sprinta imao dovoljno koncentracije da povalja golmana i pospremi loptu u prazan gol.

Ovako to radi Jere Vrcić! 👌👏❤️💙

Ovako to radi Jere Vrcić! Četvrti pogodak juniora Hajduka u današnjoj utakmici! #HDTV 👏👌❤️💙