LIGE PETICE

VIDEO Hrvat s dvije asistencije zakuhao veliku bitku u Serie A

Screenshot: Twitter

EMPOLI je s 4:1 slavio protiv Torina i tako ponovno, kao i nekoliko puta ranije, pobjegao iz zone ispadanja prije zaključenja kola u Serie A te se sada, kolo prije kraja, nalazi na 17. mjestu s bodom više od Genoe koja je prvi kandidat za ispadanje.

Pogotke za Empoli zabili su Acquah u 7. minuti, Brighi u 65. minuti , Di Lorenzo u 70. minuti  i Caputo u 89. minuti utakmice. Za prvi i treći pogodak asistent je bio naš Marko Pajač, čije asistencije možete pogledati OVDJE i OVDJE

Jedini gol za Torino zabio je Falque u 56. minuti utakmice, ali to nije bilo ni blizu dovoljno da Torino ugrozi pobjedu Empolija koji sada ima sve u svojim rukama i u zadnjoj utakmici sezone protiv Intera odlučuje o ostanku u ligi.