LIGE PETICE

VIDEO Igrač Chelseaja pokušao izvesti panenku. Nije prošlo dobro, golman mu se smijao

NOGOMETAŠI Chelseaja trenutno se nalaze na pripremama u Sjedinjenim Američkim Državama. Tamo su u sklopu ulaska u novu sezonu odigrali utakmicu protiv Charlottea i izgubili nakon penala. Apsolutni tragičar bio je Conor Gallagher, čiji je promašeni penal postao internetska senzacija.

Naime, engleski veznjak pokušao je izvesti panenku, ali ona je bila jako loša. Suparnički golman nije se ni pomaknuo i mirno je ulovio loptu. Gallagher je postao hit na društvenim mrežama, gdje ga navijači sprdaju. To je bio i jedini promašeni jedanaesterac u raspucavanju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PENAL

U 30. minuti za vodstvo Chelseaja zabio je Pulisic, ali u 92. je na 1:1 izjednačio Rios iz penala. Charlotte je bio bolji u penalima 5:3, za Chelsea su zabili Havertz, Chilwell i Sterling u svom debiju, a promašio je Gallagher. Mateo Kovačić izašao je u 46. minuti, dok je za Charlotte zaigrao golman Kristijan Kahlina i izašao kad i Kovačić.