VIDEO Igrači Raya pokušali su zabiti penal kao Messi i Suarez. Slijedio je debakl

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Rayo Vallecana i Girone odigrali su danas u Madridu neriješeno 2:2 u utakmici 26. kola španjolske Primere. Pogotke za Rayo Vallecano postigli su Isi Palazon u 23. i Oskar Trejo u 34. minuti, a potonji je u 41. minuti promašio penal. Trejo je prvo promašio, točnije golman gostiju Gazzaniga mu je obranio, ali je onda jedanaesterac ponovljen.

Prilikom ponavljanja kaznenog udarca loptu je opet uzeo Trejo, ali ovog puta nije pucao s bijele točke. Samo je pogurnuo loptu u stranu kako bi na nju naletio Isio, što je i učinio, ali je opalio preko gola pa se tako kazneni udarac pretvorio u debakl za igrače Raya.

Sve samo zato što su htjeli postići gol iz penala onako kako su to učinili Lionel Messi i Luis Suarez na utakmici Barcelona - Celta 14. veljače 2016. te Jesper Olsen i Johann Cruyff u prosincu 1982. godine na utakmici Ajaxa i Helmond Sporta.