VIDEO Lukavstvo golmana Feyenoorda izazvalo bijes i žestoku reakciju suparnika

TWENTE i Feyenoord odigrali su 1:1 u utakmici 19. kola nizozemskog prvenstva. Konačan rezultat postavio je u 68. minuti Joshua Brenet, nakon što je u 30. Santiago Gimenez doveo gostujuću momčad u vodstvo. Zanimljiva situacija dogodila se pred kraj prvog dijela.

U 38. minuti gostujući golman Justin Bijlow istrčao je daleko od svog kaznenog prostora i uklizavanjem spriječio potencijalno neugodnu situaciju pred svojim vratima. Potom je uslijedio trenutak kojim je izazvao bijes kod suparnika. Bijlow je shvatio da će Virgil Misidjan, ispred kojeg je i odnio loptu, brzo izvesti aut i gurnuti suigrače u šansu dok je on još daleko od svog gola.

Da bi to spriječio, ubacio je drugu loptu u teren i tako zaustavio priliku Twentea i prije nego što je Misidjan izveo aut. To je razljutilo igrača Twentea, koji je loptom koju je držao u ruci gađao i pogodio Bijlowa, koji je zbog nekorektnog lukavog poteza zaradio žuti karton.