KONFERENCIJSKA LIGA

VIDEO Najluđih deset sekundi Konferencijske lige. Nevjerojatno da ovdje nije pao gol

NORVEŠKI Molde preokretom je pobijedio Elfsborg 4:1 u prvoj utakmici drugog kvalifikacijskog pretkola Konferencijske lige. Nevjerojatna se situacija dogodila u 38. minuti, kada su igrači Moldea u nekoliko sekundi promašili nekoliko prilika. Pet puta su u desetak sekundi Norvežani tukli prema golu Šveđana, ali lopta u gol nije ušla.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Igrači Elfsborga bacali su se na glavu da bi spriječili pogodak i na kraju uspjeli izdržati. Elfsborg je poveo golom Alma u 14. minuti. Kaasa je u 49. minuti izjednačio, a šest minuta zatim Haugen je preokrenuo na 2:1. U 60. minuti Breivik je povisio na 3:1, a konačnih 4:1 za domaćina postavio je Mannsverk u 81. minuti iz penala.