argentina

VIDEO Navijači Racinga ribom u glavu pogodili protivničkog igrača

NAVIJAČI protivničkih klubova nažalost često protivničke igrače gađaju raznim predmetima. Nekad su to kovanice, nekad plastične boce, a nekad i puno teži i opasniji predmeti. No, vjerojatno nikad do sad neka navijačka skupina nije protivničke igrače gađala - ribom.

Upravo to se dogodio prije nekoliko dana u Argentini na utakmici Racinga i Independientea. Domaćini su poveli u 9. minuti, a nešto kasnije su promašili penal. No, glavni trenutak susreta dogodio se u 37. minuti kad je gostujući napadač Leandro Fernandez pogođen sirovom ribom u glavu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SNIMKU

Udarac na snimci nije izgledao tako opasno, ali je Fernandeza riba (najvjerojatnije oštra peraja) rasjekla po licu, zbog čega je na nosilima iznesen iz igre i nije mogao nastaviti utakmicu koju je Racing na kraju dobio 1:0.