VIDEO Onana je loše izveo penal, a arapski komentator postao viralan zbog komentara

Screenshot: Arena Sport

JEDANAESTERCI su odlučivali u dvoboju Evertona i Fulhama u četvrtfinalu Carabao Cupa, nakon što je osnovni dio utakmice završio 1:1. Gosti su poveli na Goodison Parku autogolom Michaela Keanea u 41. minuti. Izjednačio je Beto u 82. minuti. Odluka je u raspucavanju pala u osmoj seriji.

Za Everton nije uspio pogoditi Idrissa Gueyea, dok je Tosin Adarabioyo bio precizan za Fulham i tako svoju momčad odveo u polufinale. Viralan je postao jedan arapski komentator, koji je počeo pjevati kad je penal izvodio Amadou Onana, veznjak Evertona. Onana je loše pucao, njegov udarac uhvatio je u ruke golman Fulhama. Pogledajte snimku.