VIDEO Ovo je trenutak u kojem Cuadrado šakom u glavu udara Handanovića

VEĆA TUČNJAVA igrača nakon prve polufinalne utakmice talijanskog kupa između Juventusa i Intera spriječena je intervencijom igrača koji su uspjeli zatomiti strasti, no udaraca u Torinu je ipak bilo. Podsjetimo, do sukoba je došlo na samom kraju utakmice koja je završila 1:1.

Juan Cuadrado bio je strijelac za Juventus u 83. minuti, a Romelu Lukaku je udarcem s bijele točke u 95. minuti donio izjednačenje Interu i u potpunosti otvorio uzvratni susret. Obojica su isključeni i ne bi trebali nastupiti u susretu u Milanu 26. travnja. Inter se trudi da se Lukakuu poništi drugi žuti karton, dobiven zbog proslave gola. Snimke po društvenim mrežama ukazuju na to da Cuadrado takve šanse nema.

Talijanski mediji pišu da bi Cuadrado mogao dobiti veliku kaznu zbog svog postupka. Podsjetimo, isključen je i Handanović.