VIDEO Real je u 98. minuti krenuo na sve ili ništa. Slijedio je nevjerojatan promašaj

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Real Madrida poraženi su u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva na gostovanju kod Villarreala. Susret je završio 2:1 za domaćina, a Luka Modrić odigrao je 70. minuta ogleda u kojem se Carlo Ancelotti odlučio za povijesnu početnu postavu, bez ijednog španjolskog igrača.

Imao je Villarreal nekoliko prilika i za uvjerljivije slavlje, a najveća je bila ona u osmoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela. U njoj se našao napadač Arnaut Danjuma nakon što je Real krenuo na sve ili ništa. Danjuma je došao do lopte na sredini terena i jurnuo prema golu Reala na kojem nije bilo Courtoisa koji je ranije izašao na skok.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PROMAŠAJ

Danjuma je bio u duelu s jednim igračem Reala, ali je svejedno trebao zabiti vrlo izglednu priliku u kojoj se našao ili barem uposliti suigrača koji je dolazio s druge strane. Nije činio ništa od toga već je loše pucao i promašio cijeli gol.