VIDEO Sinner svom snagom napucao suparnika. Ispričao se, ali izazvao je ogorčenje

Screenshot: Sport Klub

JANNIK SINNER je u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Miamiju s 2:0 u setovima (7:5, 7:6(4)) pobijedio Alexa Michelsena i plasirao se u četvrtfinale. Najviše pažnje na meču privukao je Sinnerov potez nakon pola sata igre. Suparnici su izašli na mrežu.

Michelsen je, vidjevši da će Sinner zakucati, odustao od poena i okrenuo leđa suparniku. Bez obzira na to, Sinner je svom snagom opalio forhend kojim je pogodio suparnika. Sinner se odmah ispričao Michelsenu, koji je prihvatio ispriku, ali je ipak vrtio glavom u nevjerici što mu se dogodilo. Sinner je ovim potezom izazvao ogorčenje ljubitelja tenisa na društvenim mrežama. Situaciju pogledajte OVDJE

Sinner je inače na ovom meču došao do 28. uzastopnog osvojenog seta na Mastersima, što nije uspjelo nikome prije. Srušio je prethodnog rekordera Novaka Đokovića. Trenutačno je i na boljem postotku pobjeda (78 posto) na Mastersima od Federera i jedino su Nadal i Đoković po tom kriteriju bolji od njega, ali Sinneru s tek 24 godine još ima puno vremena da i u ovoj kategoriji postane rekorder Masters serije.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.