VIDEO Skandal u Trećoj ligi, suca potjerali s igrališta s ''Cigane, Cigane"

VELIKI incident u Trećoj HNL jug. U Ivanbegovini je Kamen izgubio od Splita rezultatom 1:3, a nakon utakmice sudac Ante Jurić iz Splita je napustio igralište u pratnji policije. Navijači domaće momčadi okružili su suca i skandirali mu ''Cigane, Cigane''.

RNK Split je poveo golom Alvareza u 14. minuti, izjednačio je Bilić u 22. minuti, a potom su gosti golovima Samca u 33. i Keleza u 48. minuti došli do tri boda.

Utakmica je prekinuta u 74. minuti jer su se ozlijedila dva igrača domaćeg Kamena, a trojicu je ranije isključio sudac.

U 13. minuti je isključen Karin, u 17. Ćelić, a u 55. Kljenak. Posljednje isključenje je obrazloženo psovanjem suca i hvatanjem za uho.

Sudac je tada prekinuo susret, a policija mu je pomogla da ode kući bez da ga netko fizički napadne.