VIDEO Šou Darwina Nuneza u Europa ligi. Zabio je dvije golčine u jednom poluvremenu

Screenshot: X

DARWIN NUNEZ zabio je dva prekrasna pogotka u 5:1 pobjedi Liverpoola na gostovanju kod Sparte Prag u osmini finala Europa lige. Urugvajac je prvo u 25. minuti primio loptu na lijevoj strani i sjajnim udarcem s 20-ak metara pogodio za vodstvo svoje momčadi 2:0. Lopta je imala neobičan efe te je prevarila vratara Petera Vindahla.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Nunez je zabio još jedan krasan gol. Alexis Mac Allister poslao mu je loptu u prostor, a on je s ruba šesnaesterca opalio iz voleja i neobranjivim udarcem povisio Liverpoolovu prednost na 3:0.

Nunezov prvi gol protiv Sparte imao je i posebnu važnost jer je označio veliki jubilej za Liverpool, odnosno za Jurgena Kloppa. Bio je to 1000. pogodak koji je Liverpool zabio pod Kloppovim vodstvom. Podsjetimo, Klopp je klub s Anfielda preuzeo u listopadu 2015. godine, a otići će na kraju ove sezone.