LIGE PETICE

VIDEO Spektakularna golijada Newcastlea i Cityja za kiks Guardiole

REMIJEM je završila možda najzanimljivija utakmica od početka sezone u Premiershipu, Newcastle - Manchester City 3:3.

City je poveo u 5. minuti Gundoganovim golom nakon sjajne akcije i ubačaja Bernarda Silve.

Newcastle je izjednačio u 28. minuti nakon što je Allan Saint-Maximin odlično prošao po lijevoj strani i poslao loptu pred gol, gdje ju je u mrežu zabio Miguel Almiron.

Preokret domaćinu donio je u 39. minuti Callum Wilson nakon još jedne asistencije Saint-Maximina. Veliku prednost Newcastleu omogućio je Trippier krasnim golom iz slobodnjaka u 54. minuti. S 20 metara je pogodio rašlje.

Slijedio je veliki povratak Cityja. U 61. minuti zaostatak je smanjio Haaland. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru domaćina primio je Rodrijevu povratnu loptu te je iz blizine zakucao pod prečku. Tri minute kasnije City je izjednačio. De Bruyne je sjajnom loptom u prostor prevario suparničku obranu i tako otvorio put prema golu Bernardu Silvi, koji je sam pred Popeom lako zabio za 3:3.