VIDEO United pobijedio 4:3 u ludoj utakmici. Pobjedu donio tandem iz omladinske škole

U 22. KOLU engleske Premier lige Manchester United je u dramatičnoj utakmici na gostovanju kod Wolverhamptona na Molineuxu slavio rezultatom 4:3. Crveni vragovi vodili su većim dijelom utakmice, a prvo poluvrijeme obilježio je Rasmus Hojlund. Danac je u 5. minuti asistirao Marcusu Rashfordu, a u 22. minuti je sam zabio i povisio vodstvo Uniteda na 2:0.

U 71. minuti Pablo Sarabia je iz penala smanjio zaostatak domaće ekipe, ali samo četiri minute kasnije zabio je Scott McTominay. Činilo se da će prednost koju je Škot donio gostima biti nemoguće dohvatiti, ali Wolvesi su se vratili u posljednjim minutama.

Najprije je u 85. Max Kilman smanjio na 3:2, a Pedro Neto donio je izjednačenje u petoj minuti sudačke nadoknade. Praktički u idućem napadu pobjedu Unitedu donio je dvojac iz omladinske škole. Devetnaestogodišnji Omari Forson asistirao je godinu dana mlađem Kobbieu Mainoou za pobjedu ekipe Erika Ten Haga. United se trenutno nalazi na sedmom, a Wolvesi na 11. mjestu tablice.