VIDEO Za ovo je dosuđen penal. Aguero u nevjerici: VAR u Argentini je savršen

Screenshot: Twitter

JUČER je u Argentini odigrana utakmica 12. kola između dva tamošnja velikana, Independientea i Racinga, a susret je završio 1:1. Nakon utakmice najviše se pričalo o trenutku iz 35. minute kada je sudac odlučio dosuditi kazneni udarac za Racing. Situaciju pogledajte od 6. minute na videu ispod.

Ova situacija postala je tema rasprava zbog toga što se prekršaj dogodio debelo izvan kaznenog prostora, a sudac utakmice je, čak i nakon konzultacije VAR-a, ostao pri prvotnoj odluci i pokazao na bijelu točku.

Ovakva odluka ponukala je na reakciju Sergija Aguera, legendarnog argentinskog napadača. On se oglasio na društvenim mrežama. Postavio je na Twitter screenshot duela izvan kaznenog prostora uz opis: "Penal, VAR u Argentini je savršen."