Villarrealu prijeti ispadanje iz lige. Upisali su novi težak poraz

NOGOMETAŠI Mallorce i Celte odigrali su na Mallorci neriješeno 1:1 u utakmici 20. kola španjolske La Lige. Celta je povela golom Iaga Aspasa u 10. minuti, a za izjednačenje je pogodio Kyle Larin u 43. minuti. Mallorca je na 14. mjestu na tablici s 19 bodova, a Celta je na 16. poziciji s dva boda manje.

Ranije danas, Las Palmas pobijedio je kod kuće Villarreal s 3:0 pogocima Kiriana Rodrigueza (8, 63) i Juanme Herzoga (51). Za domaćine je to prva pobjeda u ligi nakon više od mjesec dana, što im je svejedno dovoljno za sedmo mjesto u ovom trenutku, a Villarreal nastavlja s katastrofalnom formom. U posljednjih šest ligaških utakmica upisali su jednu pobjedu, a ovaj tjedan senzacionalno su ispali u Kupu Kralja od trećeligaša Unionistas. Od zone ispadanja bježe samo četiri boda uz utakmicu više.